Kim jesteśmy

Spółka Future Farming buduje systemy akwaponiczne, jest głównym dostawcą technologii i know-how. Łączymy intensywną hodowlę ryb z uprawą roślin w wodzie.

Jedynym wejściem do tego systemu jest pasza dla ryb, którą sami produkujemy i w związku z którym nadzorujemy jego maksymalną jakość. Odchody ryb są przez bakterie na skutek przemiany rozłożone na roztwór substancji odżywczych służący jako nawóz naturalny dla roślin. Rośliny tworzą w systemie gęstą siatkę korzeni, która skutecznie czyści wodę, by można ją było oddać z powrotem rybom. Dla wzrastania roślin i ryb stwarzamy idealne warunki i do całego procesu implementujemy najnowocześniejsze technologie oświetlenia, jednostek pomiarowych, ogrzewania wody i inne. W ten sposób ustawiamy idealne warunki dla wzrastania ryb i roślin i w pełni automatyzujemy farmę oraz procesy produkcyjne.

NASZ ZESPÓŁ

Pełnomocnik, gwarant specjalistyczny

Michal Fojtík

Pełnomocnik, analityk

Martin Podoba

Dyrektor Farmia Food s.r.o.

Tomáš Krigl

Partner, rozwój handlowy

Martin Luňák 

Key account manager

Jakub Flek

Partner, specjalista rozwoju

Miroslav Horák

HISTORIA I PRZYSZŁOŚĆ

Pierwsze spotkanie Panów Fojtíka i Luňáka 

07/ 2018
Pierwsze spotkanie Panów Fojtíka i Luňáka w Brnie na Tuřance. Zaprezentowanie akwaponiki i planów na przyszłość. Początek dużej wizji.

Powstanie spółki FUTURE FARMING s.r.o

11/2018
Powstanie spółki FUTURE FARMING s.r.o. i złożenie kapitału zakładowego.

Założenie spółki AQP FOOD

04/2019
Założenie spółki AQP FOOD zapewniającej dystrybucję produktów z farm akwaponicznych pod jedną marką i z wysokim standardem jakości.

Rozpoczęcie prac nad projektem SENICA

08/2019
Zakup działek oraz dokumentacja projektowa w celu uzyskania potrzebnych zezwoleń.

Farma KALY

09/2019
Zakup działek, dokumentacja projektowa i zezwolenia, rozpoczęcie odnowy oraz prac budowlanych. Kolejno idące rozpoczęcie hodowli pstrąga tęczowego na farmie Kaly.

Rozpoczęcie projektu FUTURE FARMING HERŠPICE

02/2020
Podpisanie umowy o wynajem szklarni z powierzchnią 8 640 m². Przygotowania do odnowy i dostarczenie technologii.

STRUKTURA MAJĄTKOWA

apartmentflaglicensemap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram