Państwo angażować

ZAGRZEJ SOBIE MIEJSCE
W DZIEDZINIE, KTÓRA MA PEWNĄ PRZYSZŁOŚĆ

Oferujemy pracę, która ma sens. Wyższy zmysł. Najwyższy

KOGO WŁAŚNIE SZUKAMY
Nasi ludzie są dla nas bohaterami. Codziennie rano przychodzą nie do pracy, ale realizować misję. Aby pielęgnować powrót prawdziwego jedzenia, takiego, jakie znamy z dzieciństwa. Powrót człowieka do uczciwych zasad rolnictwa. Przyrodę, z którą rozumiemy się jako ludzie.

AKWAPONIKA TO TWOJA BAJKA?

  1. Czy masz silny związek z naturą i czujesz osobistą odpowiedzialność wobec niej?
  2. Czy potrafisz wziąć się do pracy od właściwej strony i nie stronisz od odpowiedzialności?
  3. Czy wierzysz w przyszłość inteligentnej technologii i cieszysz się na to, co przyniesie?

TRZY RAZY TAK? TRZY RAZY HURRA!
BYĆ MOŻE WŁAŚNIE TERAZ SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE

Ci najlepsi ludzie są dla nas starannie wybierani przez naszą firmę macierzystą Frontman. O wszystkich możliwościach kariery można więc zawsze dowiedzieć się najpierw na ich stronie internetowej. Zobacz, czy już dziś nie ma tam czegoś dla ciebie.

ZALOGOWAĆ SIĘ DO NAS

DLACZEGO PRZYŁĄCZENIE SIĘ
WŁAŚNIE DO NAS TO GENIALNY POMYSŁ?

ZNAJDZIESZ SWOJE MIEJSCE

Wyczujemy talent, docenimy pracowitość. Podczas gdy dziś powierzymy Ci rutynowe czynności, pojutrze będziemy mogli powierzyć Ci o wiele więcej.

ROZWINIESZ SIĘ

O pracowników dbamy podobnie jako o rośliny. Chętnie wspieramy potencjał rozwoju, na przykład poprzez szkolenia zawodowe.

ROZKWITNIESZ

Bycie częścią rodziny Future Farming to sama radość. Co można pewnie stwierdzić już pierwszego dnia, po nastrojach panujących w zespole.

POZNAJ NAS LEPIEJ

NIE ZNALAZŁEŚ STANOWISKA, KTÓRE CI ODPOWIADA?

Poczekaj, aż twoja okazja dojrzeje. Daj nam o sobie znać, a my odezwiemy się, kiedy będziemy szukać kogoś o twoich kwalifikacjach. Obiecujemy.

zalogować się do nas
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram